Akkulaturi digitaalinen BOOST max. 25A 12/24V, Amio

159,00 

Digitaalinen Amio akkulaturi (25 A, 12/24 V) lataa ja tukee AGM-, GEL-, STD- ja LiFePO4-akkuja, tarjoaa BOOST-käynnistysavun tyhjälle akulle sekä suojaa ylilataukselta, oikosululta ja väärältä napaisuudelta.

Vain 1 varastossa
Arvioitu toimitusaika 11.11.2025 – 13.11.2025

Akkulaturi digitaalinen BOOST max. 25A 12/24V, Amio

Digitaalinen akkulaturi BOOST-toiminnolla AGM-, GEL-, STD- ja LiFePO4-akkujen lataamiseen ja tukemiseen. Laturi soveltuu sekä 12 V että 24 V akuille ja antaa jopa 25 A maksimi latausvirran, joka mahdollistaa akun nopean ja turvallisen latauksen. BOOST-toiminnon ansiosta laite pystyy antamaan käynnistysapua tyhjentyneelle akulle.

Digitaalinen näyttö antaa selkeän näkymän lataus- ja käynnistysprosessiin, ja automaattinen latauksen lopetus estää akun ylikuormittumisen. Laturi sisältää useita turvatoimintoja, kuten suojauksen ylilatausta, väärää napaisuutta ja oikosulkua vastaan. Laite on suunniteltu helpottamaan akun ylläpitoa ja varmistamaan, että ajoneuvot ja koneet pysyvät toimintakunnossa kaikissa olosuhteissa.

Tekniset tiedot:

  • Merkki: Amio
  • Malli: 04530
  • Maksimilatausvirta: 25 A
  • Tuetut akkutyypit: AGM, GEL, STD, LiFePO4 (LFP)
  • Latausjännite: 12 V / 24 V
  • Toiminto: BOOST (käynnistysapu)
  • Näyttö: Digitaalinen näyttö latauksen ja käynnistyksen seurantaan
  • Suojaus: Ylilataus-, oikosulku- ja väärän napaisuuden suojaus
  • Käyttökohteet: Henkilöautot, kuorma-autot, maatalouskoneet ja työkalut
Paino 1,98 kg (kilogramma)
Mitat 9,0 × 33,0 × 22,0 cm (senttimetri)

Arviot

Arvosteluja ei vielä ole

Lisää arvostelu
Akkulaturi digitaalinen BOOST max. 25A 12/24V, Amio Akkulaturi digitaalinen BOOST max. 25A 12/24V, Amio
Arvostelu*
0/5
* Luokitus on pakollinen
Arvostelusi
* Arvostelu on pakollinen
Nimi
* Nimi vaaditaan
Lisää valokuvia tai videota arvosteluun

Voit tarkistaa tuotteen hintahistorian ja 30 päivän alimman hinnan taulukosta.

Tuotekoodi: 5903293045305

[pph-chart]

Kysymykset & Vastaukset

Kysy kysymys
Ei kysymyksiä vielä