Niittipihdit säädettävä, Yato

99,00 

Monipuolinen ja kestävä 2-in-1 käsiniittauslaite / niittipihdit vetoniittien ja niittimuttereiden asennukseen.

Varastossa
Arvioitu toimitusaika 15.05.2025 – 19.05.2025

Niittipihdit säädettävä

Käsikäyttöinen 2-in-1 niittauslaite – Ammattilaisen valinta vetoniiteille ja niittimuttereille

Monipuolinen ja tehokas ratkaisu vaativiin kiinnitystöihin

Raskaan sarjan käsikäyttöinen niittauslaite ammattilaisille, jotka tarvitsevat yhden työkalun sekä vetoniittien että niittimuttereiden asennukseen. 2-in-1-rakenne mahdollistaa nopean vaihtamisen eri työtilanteiden välillä, mikä tekee siitä käytännöllisen valinnan niin korjaamoihin, metallityöpajoihin kuin rakennustyömaille.

Laadukkaat materiaalit ja pitkä käyttöikä

Laite on valmistettu kestävästä hiiliteräksestä, joka kestää kovaa käyttöä ja mekaanista rasitusta. Pihtien pinta on fosfatoitu, mikä suojaa työkalua korroosiolta ja pidentää sen käyttöikää. Kolme CrMo-teräksestä (kromimolybdeeni) valmistettua leukaa takaavat tarkan ja kestävän otteen niittaukseen. PE-muovista valmistetut kahvat tarjoavat tukevan ja ergonomisen otteen.

Laaja yhteensopivuus

  • Vetoniitit: 3.2, 4, 4.8, 6 ja 6.4 mm
  • Niittimutterit: M4, M5, M6, M8 ja M10

Kompakti ja säädettävä

Laitteen pituus on säädettävissä välillä 300–520 mm, mikä lisää käyttömukavuutta eri asennuspaikoissa. Mukana toimitetaan myös vaihtopäät vetoniiteille ja niittimuttereille, joten kaikki tarvittava löytyy yhdestä paketista.

Paino 2,87 kg (kilogramma)
Mitat 0,0 × 0,0 × 0,0 cm (senttimetri)

Arviot

Arvosteluja ei vielä ole

Lisää arvostelu
Niittipihdit säädettävä, Yato Niittipihdit säädettävä, Yato
Arvostelu*
0/5
* Luokitus on pakollinen
Arvostelusi
* Arvostelu on pakollinen
Nimi
* Nimi vaaditaan
Lisää valokuvia tai videota arvosteluun

Voit tarkistaa tuotteen hintahistorian ja 30 päivän alimman hinnan taulukosta.

Tuotekoodi: 5906083117282

Tuotteen hintahistoria

Kysymykset & Vastaukset

Kysy kysymys
Ei kysymyksiä vielä