Vetoniitti-istukka ruuvinvääntimiin, Yato
59,95 €
Kestävä vetoniitti-istukka ruuvinvääntimeen, joka mahdollistaa nopean ja vaivattoman niittauksen halkaisijaltaan 2.4–6.4 mm vetoniiteillä.
Varastossa
Arvioitu toimitusaika 14.05.2025 – 16.05.2025
Vetoniitti-istukka ruuvinvääntimiin
Tehokkuutta niittaukseen ilman käsivoimaa
Vetoniittiadapteri muuttaa tavallisen ruuvinvääntimen tai porakoneen tehokkaaksi niittausvälineeksi, laite säästää huomattavasti aikaa ja vaivaa verrattuna perinteiseen käsiniittaukseen. Istukka on erinomainen apuväline sekä ammattikäytössä että harrastajien projekteissa, erityisesti ohutlevyjen, metalliprofiilien sekä kevyiden runkorakenteiden kokoonpanossa.
Yhteensopiva useiden niittikokojen kanssa
Adapteri tukee laajaa valikoimaa vetoniitin halkaisijoita 2.4–6.4 mm, mikä mahdollistaa monipuolisen käytön eri materiaaleissa ja kiinnityssovelluksissa. Olitpa asentamassa peltikattoa, kokoamassa metallikehystä tai tekemässä tarkkuustyötä, tämä adapteri tarjoaa vaivattoman ja siistin lopputuloksen.
Kestävä ja kevyt rakenne
Vetoniittiadapterin runko on valmistettu kevyestä alumiinista, joka tekee työkalusta helppokäyttöisen, mutta silti lujan. Kromimolybdeeniteräksestä (CrMo) valmistettu pää kestää toistuvaa käyttöä ja kovaa vääntöä, tarjoten erinomaisen kulutuskestävyyden. Työkalukiinnityskoko on standardi 1/4″ (6.3 mm), joten se sopii yleisimpiin akku- ja sähköruuvinvääntimiin.
Tekniset tiedot:
- Merkki: Yato
- Malli: YT-36190
- Sopii vetoniiteille (halkaisija): 2.4 / 3.2 / 4 / 4.8 / 6 / 6.4 mm
- Työkalukiinnitys: 1/4″ (6.3 mm)
- Pään materiaali: Kromimolybdeeniteräs (CrMo)
- Rungon materiaali: Alumiini
- Paino: 0,95 kg
Paino | 0,95 kg (kilogramma) |
---|---|
Mitat | 0,0 × 0,0 × 0,0 cm (senttimetri) |

Voit tarkistaa tuotteen hintahistorian ja 30 päivän alimman hinnan taulukosta.
Tuotekoodi: 5906083117299
Arviot
Arvosteluja ei vielä ole