999,00 €
H-Power W10 -minikaivuriin soveltuva 600 mm kahmarikoura hydraulisella pyörittäjällä. 750 mm maksimiavauma mahdollistaa maa-aineksen ja irtomateriaalien käsittelyn.
1 kpl lähetettävissä heti Hollolan varastolta
Arvioitu toimitusaika 16.10.2026 – 19.10.2026
Maceakauppa.fi käyttää dynaamista hinnoittelua. Tarjoukset voimassa vain verkossa.
Kahmarikoura pyörittäjällä 600 mm, H-Power W10
H-Power W10 -minikaivuriin soveltuva 600 mm kahmarikoura hydraulisella pyörittäjällä on monipuolinen lisälaite maa-ainesten, soran, hiekan ja muiden irtomateriaalien kaivamiseen, nostamiseen ja siirtämiseen. Hydraulisesti avautuvien ja sulkeutuvien kauhapuoliskojen avulla siirrettävästä materiaalista saadaan tukevasti kiinni ja seon helppo siirtää hallitusti haluttuun paikkaan.
Hydraulinen pyörittäjä mahdollistaa kahmarikouran kääntämisen työskentelyn aikana, mikä helpottaa materiaalin tarkkaa sijoittelua ja työskentelyä ahtaissakin kohteissa. Kouran 600 mm leveys ja 750 mm maksimiavauma tekevät siitä käytännöllisen lisälaitteen esimerkiksi kaivantojen puhdistamiseen, maa-aineksen siirtämiseen ja erilaisiin maanrakennustöihin.
Tekniset tiedot:
- Merkki: H-Power
- Malli: Rotating shell bucket (600mm) W10
- Työleveys: 600 mm
- Maksimiavauma: 750 mm
- Tappireikien halkaisija: 25 mm
- Tappiväli: 65 mm
- Kiinnikkeen sisäleveys: 94 mm
- Yhteensopivuus:
| Paino | 110,0 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 90,0 × 60,0 × 86,0 cm (senttimetri) |
Kahmarikoura pyörittäjällä 600 mm, H-Power W10
Voit tarkistaa tuotteen hintahistorian ja 30 päivän alimman hinnan taulukosta.
Tuotekoodi: 3001513186882

















Arviot
Arvosteluja ei vielä ole